مدیریت منابع انسانی تیم مستر


در شرایط کسب‌وکار امروز، تقاضا برای منابع انسانی استراتژیک بیش از پیش به چشم می‌خورد. از سوی دیگر رقابت بر سر جذب نیروی انسانی نیز میان سازمان‌ها رو به افزایش است. راهکار نرم‌افزاری مدیریت منابع انسانی تیم مستر، راهکاری جامع است که به شما کمک می‌کند نیروی انسانی خود را از آغاز در جذب و استخدام تا مدیریت تردد، جبران خدمات، آموزش و ارزیابی عملکرد به آسانی مدیریت کنید.بیشتر››


مزایای راهکار مدیریت منابع انسانی تیم مستر


- قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت پیچیده‌ترین شیفت‌های کاری
- یکپارچگی با زیرسیستم حسابداری
- افزایش سرعت و کاهش خطا در انجام محاسبات
- کنترل تردد منابع انسانی در لحظه

درخواست دمو

تکنولوژی


در صنعت IT، و به ویژه در میان ارائه‌دهندگان راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌وکارها، تکنولوژی به تنهایی می‌تواند یک مزیت کلیدی و عاملی بسیار مهم در تصمیم‌گیری باشد. تکنولوژی به روز می‌تواند مزایای بسیاری را برای کاربران ایجاد کند؛ از ارتقای سرعت و عملکرد نرم‌افزار و ایجاد یکپارچگی در کسب‌وکار، تا گردآوری حجم انبوهی از داده‌ها، ساختاردهی به آن‌ها و استخراج گزارش‌های تحلیلی از آن‌ها که مبنای مناسبی برای اتخاذ تصمیمات مهم کسب‌وکار خواهند بود.


با تکنولوژی تیم مستر بیشتر آشنا شوید

CRMmain-04.png

قدم بعدی شما برای موفقیت چیست؟جذب مشتریان بیشتر؟

با CRMالگام به منابع کامل اطلاعاتی از مشتریان بالقوه خود دست پیدا کنید. با طراحی و پیاده‌سازی کمپین‌های بازاریابی، مشتریان هدف خود را جذب کنید. شناخت بهترین روش‌های بازاریابی با استفاده از CRMالگام، به شما کمک می‌کند هزینه‌های بازاریابی خود را بر استفاده از ابزارهایی سرمایه‌گذاری کنید که بیشترین بازدهی را دارند.

افزایش سطح فروش؟

CRMالگام به شما کمک می‌کند با امتیازدهی، اولویت‌بندی و انتخاب سودآورترین فرصت‌های معاملاتی، بیشترین میزان فروش را داشته باشید.
بهره‌گیری از گزارش‌های فروش به شما کمک می‌کند همواره سطح فروش را کنترل کنید و تصمیمات لازم را در زمان مناسب بگیرید.

مشتریان راضی‌تر؟

امکان دسترسی به اطلاعات مشتریان در CRMالگام در هر لحظه به تیم فروش شما کمک می‌کند پیگیری‌های مربوط به مشتریان را با کیفیت بهتر و به موقع انجام دهند. با استفاده از امکان ثبت درخواست پشتیبانی توسط مشتری مستقیماً در CRMالگام و پاسخگویی به موقع، می‌توانید مشتریان راضی داشته باشید.


پشتیبانی و آموزش

پشتیبانی خوب کلید اصلی بهره‌گیری موفق از راهکارهای نرم‌افزاری است.

تیم مستر روش‌های مختلفی برای ارائه خدمات پشتیبانی در طول فرایند استقرار و پس از آن در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. از تشکیل تیم راهبری و هدایت آن گرفته تا اختصاص کارشناس مقیم در صورت نیاز و رفع اشکال‌های تلفنی. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به بخش پشتیبانی وبسایت مراجعه کنید.

تماس با ما برنامه پشتیبانی


آموزش کافی به شما کمک می‌کند از همه امکانات راهکار نرم‌افزاری خود استفاده کنید.

راهکارهای نرم‌افزاری تیم مستر با به کارگیری به‌روش‌ها، مسیری برای انجام کارآمد امور ایجاد می‌کنند. بنابراین با برنامه‌ریزی آموزشی مناسب می‌توانید به راحتی از مزایای این به‌روش‌ها بهره بگیرید. همچنین برای به روز بودن می‌توانید از پایگاه دانش تیم مستر استفاده کنید.

پایگاه دانش برنامه آموزش